Úvod » Zprávy HTP - B

Sezóna 2020/2021 - informace

publikováno 27.06.2020 (aktualizováno 02.08.2021)

Důležité informace k nové sezóně 2020/2021.

Ahoj spoluhráči,

blíží se nová sezóna a společně s Martym bychom vám chtěli představit plán, který jsme dali dohromady. V návaznosti na minulou sezónu bychom chtěli pár věcí vylepšit.

Body, které jsme probírali:

• Finance za minulý ročník
  • Finance na nový ročník
    • Trenér
    • Platba před sezonou
    • Platba za jednotlivé zápasy
    • Pokuty
  • Výroční schůze :))
  • Nápady na zlepšení

V další části se budu věnovat jednotlivým bodům a pokud budete mít nějaké otázky tak je prosím pište do komentářů nebo přímo nám.

Finance za minulou sezonu

Loňská sezóna dopadla tak, že nám v kase zbylo 13 500,-. S Martym jsme se domluvili, že tyto peníze použijeme na přihlášení do další sezony (10 500,-) a zbytek necháme jako pojistku pro případ, že nás nebude chodit 15 na zbylé zápasy (což už se teď vlastně děje :)).

Finance nový ročník

Jak jsem psal výše tak startovné na sezónu 2020/2021 je 10 500,- (což je o 4 000,- více než loni) a je již uhrazeno. Další zdražení proběhlo bohužel i u ceny za jednotlivý zápas, která bude nově 3 600,- (což je o 100,- více než loni).

Trenér

Pokračujeme ve spolupráci s trenérem Láďou Kadaněm, ale rozhodli jsme se změnit styl výběru peněz.

V současné sezóně to bylo tak, že se na trenéra skládali hráči, kteří přišli na zápas (3 500,- za zápas plus 1 000,- trenér) což při počtu 15ti hráčů znamenalo 300 Kč za zápas (pokuď nás bylo míň tak se to doplácelo ze společné kasy).

Letos vybereme peníze na trenéra (20 000,- za 20 zápasů) dopředu a rozpočítame to do poplatku na začátku sezony. Více informací najdete níže v textu.

Platba před sezonou

Aby mohla sezóna fungovat bez finančních problémů tak je potřeba dát dohromady nějaký základ, ze kterého se pokrývá startovné(jak jsme zmínil to již bylo uhrazeno, ale počítám se tím, že opět uhradíme další startovné za rok 2021/2022 atd.), dále jde o zápasy, které by měli míň než 13 hráčů a úhradu trenéra.

Celkova cena sezony je:

• Startovné - 10 500,-
  • Trenér (20 zápasů) - 20 000,-
  • Finační polštář v závislosti na počtu přihlášených hráčů (200,- při 20, 200,- při 25 a 150,- při 30)

Pro lepší představu:

• Pokud se nás na sezónu přihlásí 20 tak bude platba 1 725,-
  • Pokud se nás na sezónu přihlásí 25 tak bude platba 1 420,-
  • Pokud se nás na sezónu přihlásí 30 tak bude platba 1 200,-

Podle ankety, kterou jsem vám posílal je nás zatím na novou sezónu přihlášeno 20 a pár hráčů ještě nevyplnilo anketu (https://docs.google.com/forms/d/1BIVfFSTaYZBsA3bbcWJzVN1SyfxmIjk9zXUYiRAdqgU/prefill).

Ti z vás, kteří to ještě neudělali dejte prosím vědět co nejdřív.

Platba za jednotlivé zápasy

V letošním ročníku bude platba za trenéra rozložena do první (registrační) platby za sezónu, ale zároveň se sníží cena za zápas na 270,-! Tímto krokem chceme zároveň změnit systém přihlašování na zápasy:

• Peníze se už nebudou vybírat v kabině - na každou událost bude vytvořen QR kód a číslo účtu s variabilním symbolem, kam hráč po příhlášení na zápas peníze uhradí. Berte to prosím hlavně jako ulehčení organizace zápasů. My pak jen řešíme kdy a jak vybrat peníze, kam je uschovat atd.
  • Bude se vždy vybírat 270,- bez rozdílu počtu hráčů s tím, že jsme to propočítali tak, aby bylo vždy 13 až 15 přihlášených hráčů
  • Tento systém bude zkušebně na prvních 10 zápásů nové sezóny a pak se si s Martym vyhodnotíme jestli to funguje nebo ne (já pevně doufám, že nic nebudeme muset vyhodnocovat a bude to fungovat celý rok :))

Pokuty

Během této sezóny jsme narazili na menší problém a tím je odhlašování během dne zápasu. Já chápu to, že se může stát nějaká nepředvídatelná událost, ale zase chci, aby jste pochopili vy jednu důležitou věc. Celá sezóna je postavena na výpočtu určitého počtu hráču, kteří budou chodit na zápasy. Pokud se odhlasíte v den zápasu tak jednak Márty a já musíme hledat náhradu a v podstatě celý den řešit kdo by mohl jít. A druhak to nevychází finančně.

A proto jsme se rozhodli zavést následující:

• Soupiska se uzavírá 2 dny před zápasem
    • Pokud se chceš odhlásit - tak kontaktuj mě nebo Mártyho, ale bude to stát 100,-
  • Pokud se odhlásíš v den zápasu tak automaticky platíš celou částku 270,-

Vyjímka se vztahuje na tyto případy:

• vážné zranění neumožňující odehrát zápas (jasně, že pokud si zlomíš ruku tak ti nebudeme dávat pokutu)
  • osobní problémy (nechci specifikovat, ale jsme lidi a nejsme profíci zavolej a nějak to vyřešíme)
  • ostatní je na domluvě se mnou a Martym

Opakované prohřešky:

To se díky bohu zatím stalo jen jednou a to u Lawora, ale rád bych to tu zmínil.

• 1 odhlášení bez důvodu = výstraha
  • 2 odhlášení bez důvodu =  důtka s výstrahou
  • 3 odhlášení bez důvodu = už nechoď (to sem dávám spíš pro srandu, nepočítám s tím, že by se to stalo :))

Výroční schůze

Po skončení letošní sezóny bychom rádi uspořádali nějakou hospodu :). Zatím nevíme přesně kdy, ale pokud máte nějaké nápady na místo (hospoda nebo by třeba někdo obětoval chatu :D). Ideálně přelom červenec/srpen.

Nápady na zlepšení

Na další sezónu s Martym připravujeme pár vychytávek, které vám představíme v dalším článku. Pokud by někdo z vás měl nějaký nápad tak nám prosím dejte vědět.

Doufám, že jste to dočetli až sem :D.

Tímto bych vám chtěl poděkovat za to jaký tým jsme :) osobně mě to hodně baví a moc se těším na další sezónu.

Najbi a Marty